top of page
WeekendTravelLatviaBlogs

WEEKEND TRAVEL LATVIA BLOGS - NODERĪGI APRAKSTI, PADOMI PAR KATRU NO VALSTĪM!

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube
  • TikTok
TOP 10 must see. Bali.

TOP 10 must see. Bali.

Mūsu favorītvietas Bali salā, ko noteiktu ieteiktu visiem apskatīt. Sala nav liela un nav maza, šeit vienmēr atrodas vietas ko apskatīt un katru dienu var atrast ko darīt.

Bali virtuve

Bali virtuve

Ko ēd Bali? Kāds ir indonēziešu ēdiens? Vai var ēst? Vai droši un garšīgi? Kāda ir ēdienkarte un kādas cenas?

Cretya Ubud. Bali.

Cretya Ubud. Bali.

Cretya Ubud. Bali. Šo vieto dēvē par rīsu terasēm, bet tas ir parks, tūristu iemīlēta vieta. Šeit varēsiet baudīt ēdienus, dzērienus, uzzināsiet vairāk par Luwak Coffee, pastaigāsieties, bet pats galvenais - vērosiet skatu uz rīsu terasēm peldoties kādā no baseiniem malkojot kokteili.

Pura Lempuyang Luhur. Bali.

Pura Lempuyang Luhur. Bali.

Pura Lempuyang Luhur. Bali. Tavām instagram bildēm. Šis ir templis, taču tūristi šo vietu iecienījuši tieši dēļ fotogēniskajām bildēm, kur fonā var redzēt augstāko Bali vulkānu - Mount Agung.

Amed Beach. Bali.

Amed Beach. Bali.

Mazpilsētiņa ar šarmu. Paradīze zemūdens pasaules cienītājiem. Tālāk no plašāk pazīstamajām tūristu apmešanās pilsētām, taču dzīvīga un laba atmosfēra atrodama tieši šeit.

Sibetan rice terace. Bali.

Sibetan rice terace. Bali.

Rīsu terase. Nekas vairāk un nekas mazāk. Īsts, lauksaimniecībai izmantojams rīsu lauks.

Pura Pasar Agung. Bali.

Pura Pasar Agung. Bali.

Mount Agung vulkāns jeb kalns, ir lielākais Bali. Skati uz to ir neaprakstāmi skaisti. Pura Pasar Agung ir templis, kas atrodas salīdzinoši tuvu kalnam un no tā var uzsākt trekingu uz virsotni.

Mount Batur. Bali

Mount Batur. Bali

Kalns Batur ir aktīvs vulkāns, un tā virsotnē varot redzēt tvaiku. Arī tagad var viegli pateikt, kur plūdusi lava.

Luwak Coffee. Bali.

Luwak Coffee. Bali.

Luwak kafija, sastoma tieši Bali. Visa informācija atrodama video, bet nedaudz aprakstīšu kā Bali Jums par to pastāstīs un iepazīstinās. Luwak kafija ir arabikas kafijas pupiņu kafija, vienīgā atšķirība ir tā ka kafijas pupiņas sākumā tiek fermentētas caur dzīvnieciņiem.

Taman Mumbul Sangeh. Bali.

Taman Mumbul Sangeh. Bali.

Taman Mumbul Sangeh. Svētavoti, Bali. Svētavoti Bali ir ļoti izplatīti vietējo iedzīvotāju vidū. Ir savas attīrīšnās kūres un viss kas saistīts par ticību. Saistībā par ticību, šeit neaprakstīšu, bet ieteikums ir palasīt par Hinduismu un Bali paražām, pirms apmeklējat šādas vietas.

Sangeh Monkey Forest. Ubud Area. Bali.

Sangeh Monkey Forest. Ubud Area. Bali.

Vieta, kur sastapt pērtiķus un noteikti tikai tiem, kam viņi varētu patikt. Kopumā Bali var redzēt pērtiķis vairākās vietās, bet vietas kur tie dzīvo ir valdības kontrolētas - tur cilvēki nedrīkst celt mājas un tiem tiek dota barība, lai pērtiķi izdzīvotu kā arī mazāk klaiņotu apkārt

Ubud town Bali

Ubud town Bali

Tūristu ļoti iecienīta vieta, kafejnīciņas, mākslas tirdziņi, Bali kultūras stūrakmenis, tempļi, dejas un attīrīšanās kūres.

bottom of page