top of page
Ceļojumi uz Hurgada
Ēģipte - atpūta kūrortos

Ceļojumi uz Ēģipti

Hurgada - atpūta pie jūras un Ēģiptes vēsture

Septembris - Aprīlis
PASE
15°C - 35°C
EGP

Ceļojums uz Ēģipti, Hurgadu: atvaļinājumu baudīšana kūrortviesnīcās. Sarkanā jūra piemērota, lai izbaudītu krāšņo zemūdens pasauli. Luksorā atradīsiet seno faraonu pieminekļus un varēsiet iepazīties ar Ēģiptes vēsturi. Protams, jūs arī sagaida viesnīcu piedāvātās aktivitāšu programmas, animācijas, lai padarītu Jūsu atpūtu jautrāku.

Ēģipte ir ceļojumu galamērķis, kas izceļas ar dažādām piedzīvojumu iespējām un senās kultūras bagātību. Tā atrodas Āfrikā un piedāvā gan zemūdens piedzīvojumus, gan vēsturiskos pieminekļus, nodrošinot daudzveidīgu pieredzi ceļotājiem. Tātad, kāpēc Ēģipte, Hurgada, ir lielisks galamērķis jūsu nākamajam piedzīvojumam?

Laikapstākļi:

Ēģiptē, Hurgadā, jūs baudīsiet sausu klimatu ar ļoti mazu nokrišņu daudzumu visu gadu. Vasarā vidējā temperatūra svārstās no 30 līdz 40 grādiem, un ziemā temperatūra nepazeminās zem 20 grādiem dienā.

Ieceļošana: pasei jābūt derīgai vismaz sešus mēnešus pēc atgriešanās, ielidojot pasē iespiedīs "maksas" zīmogu (vīza), ap 28eur.

Interesanti fakti:

 - Ēģipte ir pazīstama ar senajiem faraonu pieminekļiem, tostarp piramīdām un templiem Luxorā.

 - Šeit var izbaudīt burvīgās Sarkanās jūras koraļļu rifus, kas padara Hurgadu par populāru mērķi niršanas entuziastiem.

 - Ēģipte ir slavena ar savām garšvielām un smaržām.

Ceļojumu piedāvājumi:

Mūsu tūrisma aģentūra Weekend Travel Latvia piedāvā dažādas ceļojumu paketes uz Ēģipti, Hurgadu, ar tiešajiem lidojumiem no Latvijas. Jūs varat izvēlēties dažādas viesnīcas un ēdināšanas opcijas, lai padarītu savu ceļojumu pēc iespējas komfortablāku un neaizmirstamu.

Ēģipte, Hurgada, ir ideāls galamērķis tiem, kas meklē zemūdens piedzīvojumus, vēlas izpētīt senās kultūras mantojumu un baudīt sauli un pludmales. Sazinieties ar mums, lai plānotu savu ceļojumu uz šo aizraujošo Ēģiptes galamērķi.

Kur palikt?

Mēs piedāvājam vienkāršu un ērtu veidu, kā izbaudīt brīvdienas. Mūsu atpūtas ceļojumu koncepts ir skaidrs - iekļauts lidojums, transfērs uz izvēlēto viesnīcu, dzīvošana ar izvēlēto ēdināšanas servisu un bezrūpīga atgriešanās.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties vispiemērotāko ceļojumu. Mūsu piedāvātās viesnīcas atrodas skaistās vietās un piedāvā daudzas aktivitātes - baseinus, pludmales, sportu un vairāk, padarot tās ideālas ģimenēm, draugiem, pāriem vai solo ceļotājiem.

Cenas ir informatīvas un tiks precizētas, nosūtot Jums individuālu piedāvājumu. Jūs varat paļauties uz mums, lai padarītu jūsu atvaļinājumu vienkāršu un neaizmirstamu.

Xanadu Makady Bay

Hurgada, Ēģipte

Xanadu Makady Bay

8,7

labi booking vērtējumi no Weekend Travel latvia
labas atsauksmes - Weekend Travel Latvia

5 zvaigžņu viesnīca

30km līdz lidostai

tiešie reisi ar Weekend Travel Latvia
viesnīcas ar ēdināšanu Weekend Travel Latvia

Viss iekļauts

jūras krastā

jauna viesnīca, laba kvalitāte

pāriem, pāriem ar bērniem

skaistas pludmales - Weekend Travel Latvia
plašs galamērķu klāsts no Weekend Travel Latvia
piemēroti ceļojumi
Pickalbatros Aqua Blu Resort

Hurgada, Ēģipte

Pickalbatros Aqua Blu Resort

9,6

labi booking vērtējumi no Weekend Travel latvia
labas atsauksmes - Weekend Travel Latvia

4 zvaigzņu viesnīca

9km līdz lidostai

tiešie reisi ar Weekend Travel Latvia
viesnīcas ar ēdināšanu Weekend Travel Latvia

Viss iekļauts

600metri līdz pludmalei

plaša teritorija, akvaparks, bērnu klubs

ģimeņu atpūtai

skaistas pludmales - Weekend Travel Latvia
plašs galamērķu klāsts no Weekend Travel Latvia
piemēroti ceļojumi

Cenām ir informatīva nozīme, jo tās patstāvīgi mainās. Viesnīcas patur tiesības mainīt sniegtos pakalpojumus, tāpēc pirms Jums piedāvāsim ceļojumu piedāvājums tiks aktualizēts.

Ko redzēt?

Mēs piedāvājam ne tikai ceļojumus, bet arī iepazīstinām Jūs ar apskates objektiem, ekskursijām, aktivitātēm jeb visu ko var izbaudīt dodoties uz konkrēto galamērķi.

Iegādājoties ceļojumu no mums mūsu konsultants Jums pastāsta kur ko redzēt, kur ko darīt, kā arī kur ir iespēja iegādāties jau gatavas ekskursijas braucot grupā, lai Jums nav lieki jāraizējas par transportu un drošību.

Mēs Weekend Travel Latvia dalāmies ne tikai ar informāciju no gatavām ekskursiju pakām, bet arī ar stāstiem no mūsu pašu pieredzes.

bottom of page