top of page
Puketa Taizeme
Puketa - eksotisku pludmaļu sala

Ceļojumi uz Puketu

Taizeme - Tavs eksotiskais galamērķis

Decembris - Marts
PASE
25°C - 34°C
THB

Ceļojums uz Puketu, Taizemi: Taizemes sala, kurā varēsiet izbaudīt daudzas un skaistas smilšu pludmales, sastapt pērtiķus un ziloņus, apmeklēt skaistos tempļus, snorkelēt akmeņainās pludmalēs, izbaudīt garšīgos ēdienus un relaksēties pēc garās dienas no kārtīgas Taizemiešu vai pēdu masāšas. Protams Jūs arī sagaida plašās ekskursiju iespējas, tajā skaitā došanās ar ātrumlaivu uz dažnedāžādām salām pa Andamanu jūru. Trakākajiem - arī nakts ballītes garantētas.

Puketa ir Taizemes galamērķis, kas izceļas ar dažādām piedzīvojumu iespējām un brīnišķīgajām pludmalēm. Tātad, kāpēc Puketa ir lielisks galamērķis jūsu nākamajam atvaļinājumam?

Laikapstākļi:

Puketā jādodas no decembra līdz aprīlim, kad nav lietus sezona. Temperatūra svārstīsies no 25-34 grādiem. Jūs sagaida tropisks klimats un tas ir patīkams, ja vienmēr tuvumā iespēja peldēties. Un Puketa ir lieliska vieta tam!

Interesanti fakti:

  • Puketa piedāvā brīnišķīgas iecienītās Taizemes masāžas.

  • Šeit varat apmeklēt skaistos taizemiešu tempļus un ziloņu apskates vietas.

  • Lokācija ir perfekta, lai dotos uz Krabi provinci, Similan, James Bond, Phi Phi salām un Maya Bay

Ieceļošana: Taizemē var ieceļot bez vīzas, ja uzturas līdz 30 dienām.

Ceļojumu piedāvājumi:

Mūsu tūrisma aģentūra Weekend Travel Latvia piedāvā dažādas ceļojumu paketes uz Puketu ar ērtiem lidojumiem no Latvijas. Jūs varat izvēlēties dažādas viesnīcas un ēdināšanas opcijas, lai padarītu savu ceļojumu pēc iespējas komfortablāku un neaizmirstamu.

Puketas sala ir perfekts galamērķis tiem, kas meklē pludmales atpūtu, piedzīvojumus un kultūras iepazīšanu, iemīl taizemiešu kultūru un vēlas izbaudīt dabas burvību. Sazinieties ar mums, lai plānotu savu ceļojumu uz šo šarmanto Taizemes salu.

Kur palikt?

Mēs piedāvājam vienkāršu un ērtu veidu, kā izbaudīt brīvdienas. Mūsu atpūtas ceļojumu koncepts ir skaidrs - iekļauts lidojums, transfērs uz izvēlēto viesnīcu, dzīvošana ar izvēlēto ēdināšanas servisu un bezrūpīga atgriešanās.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties vispiemērotāko ceļojumu. Mūsu kūrortviesnīcas atrodas skaistās vietās un piedāvā daudzas aktivitātes - baseinus, pludmales, sportu un vairāk, padarot tās ideālas ģimenēm, draugiem, pāriem vai solo ceļotājiem.

Cenas ir informatīvas un tiks precizētas, nosūtot Jums individuālu piedāvājumu. Jūs varat paļauties uz mums, lai padarītu jūsu atvaļinājumu vienkāršu un neaizmirstamu.

Ibis Phuket Patong

Patonga, Puketa

Ibis Phuket Patong

7,6

labi booking vērtējumi no Weekend Travel latvia
labas atsauksmes - Weekend Travel Latvia

3 zvaigzņu viesnīca

45 km līdz lidostai

tiešie reisi ar Weekend Travel Latvia
viesnīcas ar ēdināšanu Weekend Travel Latvia

Brokastis

300m līdz smilšu pludmalei

Lokācija

Pāriem

skaistas pludmales - Weekend Travel Latvia
plašs galamērķu klāsts no Weekend Travel Latvia
piemēroti ceļojumi
The Charm Resort Phuket

Patonga, Puketa

The Charm Resort Phuket

8,2

labi booking vērtējumi no Weekend Travel latvia
labas atsauksmes - Weekend Travel Latvia

4 zvaigžņu viesnīca

45 km līdz lidostai

tiešie reisi ar Weekend Travel Latvia
viesnīcas ar ēdināšanu Weekend Travel Latvia

Brokastis

140m līdz smilšu pludmalei

Jumta baseins

Pāriem

skaistas pludmales - Weekend Travel Latvia
plašs galamērķu klāsts no Weekend Travel Latvia
piemēroti ceļojumi

Cenām ir informatīva nozīme, jo tās patstāvīgi mainās. Viesnīcas patur tiesības mainīt sniegtos pakalpojumus, tāpēc pirms Jums piedāvāsim ceļojumu piedāvājums tiks aktualizēts.

Ko redzēt?

Mēs piedāvājam ne tikai ceļojumus, bet arī iepazīstinām Jūs ar apskates objektiem, ekskursijām, aktivitātēm jeb visu ko var izbaudīt dodoties uz konkrēto galamērķi.

Iegādājoties ceļojumu no mums mūsu konsultants Jums pastāsta kur ko redzēt, kur ko darīt, kā arī kur ir iespēja iegādāties jau gatavas ekskursijas braucot grupā, lai Jums nav lieki jāraizējas par transportu un drošību.

Mēs Weekend Travel Latvia dalāmies ne tikai ar informāciju no gatavām ekskursiju pakām, bet arī ar stāstiem no mūsu pašu pieredzes.

Ceļojumi uz Krabi Taizemē
Khao Sok dabas parks
Ceļojumi uz Phi Phi salām un Maya Bay
Moto noma Taizemē
bottom of page