top of page
SrilankaMattala
Šrilanka - kas agrāk tika saukta par Ceylon

Ceļojumi uz Šrilanku

Lidojumi ar tiešo reisu no Rīgas, Viļņas vai Tallinas uz Šrilankas dienvidu lidostu Mattala Rajapaksa Hambantota Airport

Decembris - Aprīlis
PASE un E Vīza
26°C - 28°C
LKR

Ceļojums uz Šrilanku: okeāna dārgakmens, kurā izbaudīsiet pasakaino dabu, varēsiet apmeklēt kultūras bagātības un baudīt garšīgas vietējās Sri Lankas maltītes. Protams, Jūs arī sagaida neaprakstāmi skaisti un īsti dzīvnieku dabas parki kā arī okeānā mītošie bruņurupuči. Šeit ir iespēja ar laivu izbraukt vaļu vērošanā vai nodarboties ar sērfošanu.

Šrilanka ir ceļojumu galamērķis, kas izceļas ar dažādām piedzīvojumu iespējām un iespaidīgām kultūras pieminekļiem. Tā atrodas Indijas okeānā un piedāvā gan pludmales atpūtu, gan kalnu ekspedīcijas, nodrošinot daudzveidīgu pieredzi ceļotājiem. Tātad, kāpēc Šrilanka ir lielisks galamērķis jūsu nākamajam piedzīvojumam?

 

 

Laikapstākļi:

 

Šrilankā jūs baudīsiet mērenu tropisko klimatu visu gadu. Vidējā temperatūra svārstās no 26 līdz 28 grādiem. Ir jāņem vērā kurā gadalaikā vēlaties braukt un kurā salas pusē palikt.

 

 

Interesanti fakti:

 

 - Šrilanka ir slavena ar savu bagāto kultūras mantojumu un tempļiem, kas iekļauti UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

 - Šeit var baudīt ceļojumus uz tējas kalniem lieliskās plašās tējas plantācijās.

 - Šrilanka ir pazīstama ar savu garšīgo kariju un garšaugu aromātu.

Ieceļošana Šrilankā: aizpildot anketu - e vīza, maksa ap 50€

plane.webp
transfer.webp
HOTEL.webp

Ceļojumu piedāvājumi:

 

Mūsu tūrisma aģentūra Weekend Travel Latvia piedāvā dažādas ceļojumu paketes uz Šrilanku ar lidojumiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Zemāk izcelti labākie piedāvājumi ar tiešajiem lidojumiem ar "SkyUp" aviokompāniju - tiešie reisi no Rīgas, Viļņas vai Tallinas, tehniskā pauze Bahreinā. Lidojuma ilgums ap 12-14h. Bet arī, ir iespējami reisi ar Turkish Airlines caur Stambulu uz lidostu Colombo. Skatīt tos šeit

 

Jūs varat izvēlēties dažādas viesnīcas un ēdināšanas opcijas, lai padarītu savu ceļojumu pēc iespējas komfortablāku un neaizmirstamu.

 

Šrilanka ir perfekts galamērķis tiem, kas meklē piedzīvojumus un kultūras bagātības, iemīl tropisko dabu un vēlas izbaudīt Indijas okeāna krastu burvību. Sazinieties ar mums, lai plānotu savu ceļojumu uz šo šarmanto ceļojumu galamērķi.

Weekend Travel Latvia viesnīcu izlase

Mēs piedāvājam vienkāršu un ērtu veidu, kā izbaudīt brīvdienas. Mūsu atpūtas ceļojumu koncepts ir skaidrs - iekļauts lidojums, transfērs uz izvēlēto viesnīcu, dzīvošana ar izvēlēto ēdināšanas servisu un bezrūpīga atgriešanās.

Mūsu piedāvātās kūrortviesnīcas atrodas skaistās vietās un piedāvā daudzas aktivitātes, padarot tās ideālas ģimenēm, draugiem, pāriem vai solo ceļotājiem.

Cenas tiks precizētas, nosūtot Jums individuālu piedāvājumu.

Hikka Tranz by Cinnamon

Hikka Tranz by Cinnamon

Šrilanka, Hikkaduwa

Hikka Tranz by Cinnamon

8.2

labas atsauksmes - Weekend Travel Latvia
viesnīcas ar ēdināšanu Weekend Travel Latvia

4 zvaigžņu viesnīca

141km līdz Mattala lidostai

no brokastīm līdz viss iekļauts

Okeāna krastā

pāriem, ģimenēm

lokācija, okeāna krastā izpeld bruņurupuči

labi booking vērtējumi no Weekend Travel latvia
tiešie reisi ar Weekend Travel Latvia
skaistas pludmales - Weekend Travel Latvia
piemēroti ceļojumi
plašs galamērķu klāsts no Weekend Travel Latvia

Viesnīcas patur tiesības mainīt sniegtos pakalpojumus, tāpēc pirms Jums piedāvāsim ceļojumu piedāvājums tiks aktualizēts.

Ko redzēt?

Mēs piedāvājam ne tikai ceļojumus, bet arī iepazīstinām Jūs ar apskates objektiem, ekskursijām, aktivitātēm jeb visu ko var izbaudīt dodoties uz konkrēto galamērķi.

Iegādājoties ceļojumu no mums mūsu konsultants Jums pastāsta kur ko redzēt, kur ko darīt, kā arī kur ir iespēja iegādāties jau gatavas ekskursijas braucot grupā, lai Jums nav lieki jāraizējas par transportu un drošību.

Mēs Weekend Travel Latvia dalāmies ne tikai ar informāciju no gatavām ekskursiju pakām, bet arī ar stāstiem no mūsu pašu pieredzes.

bottom of page