top of page
Air Terjun Tembok Barak – mazs ūdenskritums Bali

Air Terjun Tembok Barak – mazs ūdenskritums Bali

Mazs ūdenskritums ar interesantu nokļūšanu un pastaigu. Viena no mazāk komerciālām vietām.

Uzreiz minēšu, ka neiesakām šeit doties speciāli no kādas tālākas vietas, jo skats nebūs pārsteigumiem pilns. Tomēr, ja dzīvojat Lovina Beach, tad šo pa ceļam var “paķert” kaut kur dodoties.
Ar transportu no Lovina Beach apkārtnes prasīs ap 20 minūtēm, piebraukt tuvāk varēs tikai ar moto transportu, jo ieliņa ir pavisam šaura. Pa ceļam šaurajā ieliņā, jāsamaksā ieejas maksa. 1,2eur un varat turpināt ceļu, kas vedīs līdz mazam stāvlaukumam. Šis gan man šķita interesanti, jo ceļš veda caur stādu laukiem, kā arī vietējie uz tā mazgāja savas drēbes. Kas nav ceļojuši pa Āzijas valstīm, ziniet, ka cilvēki joprojām mēdz mazgāt savas drēbes ārpus mājas, izmantojot dabiskos ūdens krājumus, piemēram upes, strautiņus. Tālāk jau par ūdenskritumu.
Pēc stāvvietas sākās ceļš uz to, trepes, tālāk taka, kas ved līdz ūdenskritumam. Gājiens ap 15 minūtēm, atpakaļ grūtāk, jo jākāpj atpakaļ augšā. Dienās saule karsta, puslitrs ūdens tiek izdzerts jau ejot lejā.
Ūdenskritums nav liels. Ieskauts starp divām ielejām, klintīm. Kā arī veido ūdens krātuvīti kur gribētāji var nopeldēties. Šķita, ka ūdens tīrība nav 10 no 10, tāpēc ir citas labākas vietas peldēšanai. Šo varam ieteikt kā ideju pastaigai, ja esat blakus.
Kopumā šajā reģionā ir ļoti daudz ūdenskritumi, kurus arī aprakstīsim.

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page