top of page

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus Jūsu pārlūkprogrammā saglabā Jūsu datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, Jūsu pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.

Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Mājaslapas darbību, tai skaitā ļautu Jums izmantot mūsu pakalpojumus un pieslēgties savam kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt Mājaslapas darbību un sniegt Jums pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas, līdz Jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.

Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mums atpazīt un saskaitīt Mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas Mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot Mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj Mājaslapai atcerēties Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot Mājaslapu, piemēram, ja vēlaties palikt pierakstījies Mājaslapā. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu Mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu Jūsu veikto Mājaslapas apmeklējumu, Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot Jūsu interesēm atbilstošus mūsu vai mūsu sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz Jūsu piekrišanu. Apmeklējot Mājaslapu un izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas, līdz Jūs savā pārlūkprogrammā dzēsīsiet sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina Mājaslapas darbību, apkopo un analizē Jūsu darbību Mājaslapā.

Kā ierobežot un izdzēst sīkdatnes?

Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas Jūs nevarat atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai mēs uzlabotu Mājaslapas darbību.

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

Izmaiņas privātuma politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc tās publicēšanas.

Kontaktinformācija

Jums ir tiesības vērsties datu aizsardzības uzraudzības iestādē — Datu Valsts Inspekcija,

Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011

Tālr.: 67223131

E-pasts: info@dvi.gov.lv

Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi saistībā ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, rakstot uz info@weekendtravellatvia.lv vai:

SIA “WEEKEND TRAVEL LATVIA”

Meldru 23, Skultes pag., Limbažu novads, LV-4025, Latvija

Šajā vietnē ievietotas sīkdatnes - "google analytics", "facebook pixel", kas mums ļauj analizēt Tavas darbības lapā

un izvietot reklāmas sociālajos portālos.

Tavi ievadītie dati - e,pasts, var tikt izmantoti reklāmas kampaņu veikšanai.

Lietojot lapu piekrītat datu ievākšanai.

Privātuma politika:

Personas datu apstrādes pārzinis un pārziņa kontaktinformācija:

SIA “Weekend Travel Latvia”, reģ.nr.40203464921 , juridiskā adrese: Meldru 23, Skultes pag., Limbažu novads, LV-4025, Latvija, e-pasts: info@weekendtravellatvia.lv

Informācija par personas datu apstrādi

Šajā Privātuma politikas dokumentā (turpmāk – "Politika") ir aprakstīts, kā un kur weekendtravellatvia.lv apstrādā personas datus, lai varētu pilnvērtīgi nodrošināt Jums mūsu pakalpojumus.

Apmeklējot lapu, Jūs piekrītat datu apstrādes noteikumiem. Noteikumi var tikt mainīti, papildināti un atjaunoti.

Weekend Travel Latvia, SIA apstrādā Jūsu personas datus atbilstoši šādiem juridiskiem pamatiem:

• Jūsu piekrišana šai Politikai;
• mūsu likumīgās intereses;
• juridisko saistību pildīšana.

Kādu kategoriju personas datus mēs ievācam un kādēļ?

Jūs apstiprināt, ka Jūsu norādītie personas dati ir precīzi un pareizi. Mēs neuzņemamies atbildību par neprecīziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu iesniegtajiem datiem.

Datu kategorijas:

• vārds un uzvārds
• e-pasts
• personas kods
• Lietotāja mobilais tālrunis (var tikt nodots kurjer dienestiem)
• Piegādes adrese (var tikt nodots kurjer dienestiem)

Datu apstrādes juridiskais pamats:

• Jūsu piekrišana izmantot Pakalpojumus atbilstoši šai Politikai;
• rēķina izrakstīšanai - Latvijas normatīvajos aktos noteikta pienākuma izpilde.

Datu apstrādes termiņš:

Visu periodu, kamēr SIA Weekend Travel Latvia ir aktīva un sniedz Pakalpojumus. Jūsu doto piekrišanu un pierādījumu par to mēs varam uzglābāt arī ilgāku periodu, ja tas ir nepieciešams, lai varētu aizstāvēties pret mums izteiktiem prasījumiem, pretenzijām vai prasībām.

Kā un kādiem mērķiem mēs izmantojam Jūsu anketas datus?
Jūsu anketā norādītos kontakt datus (e - pastu, telefona numuru) izmantojam sadarbībai ar Jums, atbildot uz Jūsu pieprasījumiem, jautājumiem, sniedzot svarīgu informāciju par Pakalpojumiem, to sniegšanu un/vai šo Noteikumu izmaiņām.
Ja Jūs norādīsiet nepareizus (neīstus) datus mums var rasties grūtības nodrošināt Pakalpojumu sniegšanu, kā arī var rasties citi sarežģījumi, īstenojot Jūsu tiesības. Mēs nebūsim atbildīgi par kaitējumu, kas Jums radīsies tā iemesla dēļ, ja būsiet norādījis nepareizus vai neprecīzus personas datus.
SIA Weekend Travel Latvia nav iespēju pārbaudīt Jūsu nodoto datu pareizību un atbilstību īstenībai. Pieņemot Jūsu reģistrācijas anketu, mēs uzskatām, ka Jūsu dati ir precīzi un pareizi, bet visas Jūsu piekrišanas ir sniegtas saskaņā ar Jūsu brīvu gribu, iepazīstoties šiem Noteikumiem.
Jūsu pirkuma datu apstrāde
Pirkuma datu apstrāde
Sniedzot Jums Pakalpojumus un dažādas priekšrocības – noslēdzot un pildot pirkšanas-pārdošanas līgumu, veicot naudas atmaksāšanu (ja Jūs atgriežat iegādāto preci vai atsakāties no pakalpojuma), piešķirot atlaides u.c. – mēs, paralēli Jūsu reģistrācijas datiem, apstrādājam datus par Jūsu pirkuma operācijām (turpmāk – pirkuma dati).
Datu kategorijas:
•    Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, piegādes adrese, paraksts, pirkuma un piegādes datums un laiks, preču vai pakalpojuma nosaukumi, daudzumi, pirkumu cenas un piešķirtās atlaides, pirkumu apmaksas metode un maksājuma informācija.
Datu apstrādes pamats:
•    Jūsu piekrišana izmantot vietni saskaņā ar šo noteikumu nosacījumiem.
Datu apstrādes termiņš:
•    Visu periodu, kamēr SIA Weekend Travel Latvia ir aktīva un sniedz Pakalpojumus.

Kā mēs izmantojam Jūsu pirkuma datus
Pirkuma datus glabājam 5 gadus pēc pirkuma operācijas veikšanas dienas, bet, termiņam beidzoties, tos izdzēšam.
Jaunumu saņemšana e-pastā:
Jūs varat pieteikties un piekrītat jaunumu saņemšanai e -pastā aizpildot jebkuru SIA Weekend Travel Latvija interneta vietnē weekendtravellatvia.lv ievietoto anketu.
Jūs varat jebkurā laikā nepiekrist saņemt piedāvājumus un jaunumus, jebkurā brīdī no tiem atteikties vai mainīt Jūsu izvēlētos paziņojumu saņemšanas veidus (kanālus). Jūsu atteikums saņemt piedāvājumus un jaunumus netraucēs izmantot Pakalpojumus.


Klientu prasījumu, sūdzību, lūgumu un atsauksmju apkalpošana
Mēs izmantosim Jūsu personas datus, atbildot uz Jūsu pieprasījumiem, sūdzībām, lūgumiem un administrējot Jūsu atsauksmes (turpmāk – Pieprasījums).
Datu kategorijas:
Jūsu nosauktā identifikācija un kontaktinformācija:
•    vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e – pasta adrese, dzīves vietas adrese, personas kods, līguma numurs, uzņēmuma nosaukums;
•    Jūsu Pieprasījuma saturs: gadījums, kura sakarā vēršaties, tā apstākļi, datums, vieta, Jūsu lūgums, prasība vai atsauksme, prece, pakalpojums, cita Pieprasījumā sniegtā informācija;
•    Citi ar Pieprasījumu iesniegtie dokumenti un (vai) dati: piem., pavadzīmes dati.
Datu apstrādes juridiskais pamats:
•    Mūsu likumīgā pienākuma izpilde par lietotāju Pieprasījumu izskatīšanu un atbildēšanu, kā arī mūsu likumīgās intereses analizēt savu klientu atsauksmes, lai uzlabotu mūsu darbības un sniegto pakalpojumu kvalitāti
Datu apstrādes termiņš:
•    Visu SIA Weekend Travel Latvia darbības laiku.

Jūsu datus izmantojam tikai tam nolūkam, lai varētu pienācīgi izskatīt Jūsu Pieprasījumu, sniegt Jums nepieciešamo informāciju, atbildēt uz Jūsu jautājumiem, atrisināt Jūsu lūgumus vai pieprasījumus. Pieprasījuma datus mēs varam pētīt, lai uzlabotu Jums sniegto pakalpojumu kvalitāti, ņemot vērā Jūsu viedokli un piedāvājumus.


Cik ilgi mēs apstrādājam un uzglabājam Jūsu datus?
Visu periodu, kamēr SIA Weekend Travel Latvia ir aktīva un sniedz Pakalpojumus.
Beidzoties šajā Politikā noteiktajam Jūsu datu apstrādes un uzglabāšanas termiņam, datus iznīcināsim.
No kādiem avotiem mēs ievācam Jūsu personas datus
Gandrīz visus Jūsu personas datus mēs iegūstam tikai no Jums. Anketas datus Jūs iesniedzat tiešā veidā, piem., aizpildot reģistrācijas anketas, tāpat arī pirkuma datus.
Jūsu datus iegūstam tiešā veidā no Jums arī tad, kad iesniedzat Pieprasījumu jebkādā izvēlētajā veidā: uzrakstot mums e-pasta vēstuli, iesniedzot mums rakstisku pieprasījumu, zvanot uz mūsu norādīto telefona numuru.

Jūsu datus varam nodot apstrādei trešajām personām, kas palīdz mums izpildīt un administrēt Pakalpojumu sniegšanu, sniedz mums ar klientu Pieprasījumu administrēšanu saistītos pakalpojumus. Tādas personas var būt datubāzu programmatūras piegādātāji, datubāzu administrēšanas pakalpojumu sniedzēji, datu centru, uzturēšanas un mākoņpakalpojumu sniedzēji, tiešie pakalpojumu sniedzēji, piegādātāji, tirgus izpētes vai uzņēmējdarbības analītikas pakalpojumu sniedzēji u.tml. Ikvienā gadījumā datu apstrādātājiem iesniedzam tikai tik daudz datu, cik tas ir nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēta pakalpojuma sniegšanai. Mūsu piesaistītie datu apstrādātāji var apstrādāt Jūsu personas datus tikai pēc mūsu norādījumiem un nevar tos izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Turklāt tiem ir jānodrošina Jūsu datu aizsardzība saskaņā ar spēkā esošiem tiesību aktiem un saskaņā ar mums noslēgto rakstisko vienošanos.
Ja, sniedzot Pakalpojumus, mēs piešķiram tiesības izmantot mūsu partneru pakalpojumus (piem., preču piegādes ārpakalpojuma sniedzējiem), daži Jūsu dati būs pieejami arī mūsu partnerim, taču tikai šādas vispārīgas pakalpojumu sniegšanas vai citu sadarbības nosacījumu mērķiem.
Dati var tikt nodoti arī kompetentām varas iestādēm, piem., policijai vai uzraudzības institūcijām, taču tikai tām pieprasot un tikai tad, ja tas ir nepieciešams saskaņā ar spēkā esošiem tiesību aktiem vai tiesību aktu noteiktajos gadījumos un kārtībā, lai nodrošinātu mūsu tiesības, mūsu pircēju, darbinieku un resursu drošību, izvirzītu, iesniegtu un aizstāvētu juridiskās prasības.
Ja mēs izmantojam mājaslapas analīzes pakalpojumu (piem., Google Analytics), ko lieto, lai noteiktu, kā Jūs pārlūkojat interneta vietnē www.weekendtravellatvia.lv, ar Jūsu datiem varam apmainīties ar trešajām personām, kas pamatojas uz šo informāciju un vērtē, kā tiek pārlūkota interneta vietne, gatavojot vietnes uzturētājiem paredzētās atskaites par interneta vietnes darbību un sniedzot citus ar interneta vietnes un interneta lietošanu saistītus pakalpojumus.
Kādās teritorijās un jurisdikcijās mēs apstrādājam Jūsu personas datus
Jūsu personas datus apstrādājam tikai Eiropas Savienības teritorijā, taču tūrisma pakalpojuma sniedzēji jeb tūroperatori, nepieciešamības gadījumā iesaista noteiktus datu apstrādātājus, kas var būt dibināti arī aiz Eiropas Ekonomiskās Zonas robežām (piemēram, Turcija, Ēģipte).

Jums ir tiesības saņemt mūsu apstiprinājumu par to, vai mēs apstrādājam Jūsu personas datus, kā arī tiesības iepazīties ar mūsu apstrādājamajiem Jūsu personas datiem un informāciju par datu apstrādes mērķiem, apstrādājamo datu kategorijām, datu saņēmēju kategorijām, datu apstrādes periodu un datu iegūšanas avotiem.

Ja ir mainījušies Jūsu reģistrācijas anketā norādītie dati vai redzat, ka mūsu apstrādājamā informācija par Jums ir neprecīza vai nepareiza, Jums ir tiesības pieprasīt šo informāciju mainīt, precizēt vai izlabot.
Tiesības atsaukt piekrišanu
Tajos gadījumos, kad Jūsu datus apstrādājam saskaņā ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, kas būs pamats datu apstrādes izbeigšanai.
Jums un mums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Latvijā – Datu valsts inspekcija).

Lai aizsargātu mūsu pircēju datus no nelikumīgas atklāšanas, mums, saņemot Jūsu lūgumu par datu sniegšanu vai citu Jūsu tiesību īstenošanu, būs jāpārliecinās par Jūsu identitāti. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs norādīt Jūsu reģistrācijas anketā minētos aktuālos anketas datus (piem., vārdu, e-pasta adresi vai tālruņa numuru), pēc tam salīdzināsim, vai Jūsu norādītie dati sakrīt ar attiecīgajiem anketas datiem.
Kādos veidos un uz kādiem kontaktiem varat sazināties ar mums
Par visiem datu apstrādes jautājumiem ar mums varat sazināties šādos veidos:
•    ar e - pasta starpniecību: info@weekendtravellatvia.lv 
•    zvanot uz mūsu tālruni: +371 27 27 77 05

bottom of page