top of page
Bali dienvidrietumu pludmales

Bali dienvidrietumu pludmales

Īsta paradīze sērfotājiem un dabas un labas atmosfēras baudītājiem.
Skaistas klintis, iespaidīgi skati, okeāna spēks, lieli viļņi sērfošanai, viss tavai atpūtai un brīvības baudīšanai

Pirms izlemt kurp palikt Bali iesakām iepazīties ar šo informāciju.
Pludmales un Bali salas reģions, zem lidostas Kutā –

Atver karti, lai labāk izprastu vietas, bet šajā aprakstā tiks minēts ko apskatījām sākot ar tuvāko vietu lidostai līdz pat dienvidrietumu stūrim jeb Uluwatu templim.

Pantai Kelan, Kedonganan Beach, Jimbaran Beach –
Jo tuvāk lidostai, jo vairāk nevarēsiet izbaudīt peldēšanu. Pilns ar plastmasām, var sajusties kā peldoties atkritumos. Pludmales ir smilšu, tomēr kādi akmeņi vai betona gabaliņi bija jūtami. Kas ir labi – vari paņemt makšķeri un justies kā vietējais. Pludmales ir ļoti garas, var izmantot skriešanai vai pagarākai pastaigai gar krastu. Maz viesnīcu un maz cilvēki, atrodamas kafejnīcas, zviļņi un saulessargi atsevišķās vietās, tomēr cilvēki tajos neatpūtās. Par kārtu labāka ir Pantai Muaya tomēr tas pats paldies. Atsevišķs stāsts ir par Kedonganan Fish Market, kur silti iesakām apmeklēt, ja vēlies redzēt un izbaudīt lokālo dzīvi un garšīgi paēst.

Honeymoon Beach –
Tā īsti nav pludmale, lai gan nopeldēties teorētiski varētu. Derēs mazai pastaigai un fotogrāfiju uzņemšanai, skati brīnišķīgi.

Balangan Beach –
Jaukas kafejnīcas, var atpūsties pludmales smiltiņās. Dzīvot šeit būs labi tikai sērfot pratējiem. Pludmale ir akmeņaina. Mācīties sērfot var – bet ne tiem, kas nekad to nav darījuši, lai nav tā ka Jūs izšķel pret rifu, akmeņiem.

Padang Padang Beach –
Laba atmosfēra, derēs visiem. Ļoti fotogēniska – ir lieli akmeņi jeb klintis krastā, varēs uzņemt patiesi labas bildes. Meitenēm patiks. Kā arī patiks šeit pasauļoties tīrajās smiltiņās un varēs arī peldēties. Smiltis mijās kopā ar akmeņiem pašā pludmalē, tomēr peldēties nav ne vaina. Ir stāvvieta, ir ūdens transports uz Canggu ik pa divām stundām. Šeit arī var uzturēties ilgāk un izmanot viesnīcu pakalpojumus, atrodamas labas viesnīcas.

Uluwatu un Suluban Beach –
Īsts dabas krāšņums un ļoti mājīgas kafejnīcas klintī. Iesakām izbaudīt. Ciematiņā dzīvot var, ja mīlat sērfot un atpūsties, taču vairākumam ieteiktu šo vietu apmeklēt ekskursijas ietvaros un noteikti izstaigāt un kārtīgi sabildēties. Ļoti daudz restorāni izvietoti pa klinti un ejot lejā, nonāksiet mazā, klinšu ieskautā pludmalītē. Turpat pāri vai caur klinti vēl pludmales – pludmalē pa kreisi varēsiet snorkelēt, pa labi – vērot sērfotājus. Telefonus un neko bez uzraudzības neatstājam pērtiķu dēļ.

Uluwatu Temple –
Skaista vieta iespaidīgā krasta dēļ, derēs pastaigai pa klints augšpusi. Ieejas maksa ap 3eur, jāvelk drēbes pāri celim, tas tomēr ir templis. Daudz cilvēki, tūristi. Ļoti uzmanāties no pērtiķiem, tie šeit īpaši zaglīgi. Ja Jums ko atņem – dodat pēc iespējas vairāk ēdiena, iespējams, telefons vai saulesbrilles vai kas cits tad no pērtiķa rokām izkritīs. Vairāk video zemāk.

Par ceļojumu iespējām, lidojumiem, viesnīcām vairāk pastāstīsim, tāpēc droši sazināties ar mums.

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page