top of page
Bangkoka - pasaules metropole

Bangkoka ir Taizemes galvaspilsēta un viens no visvairāk apmeklētajiem pilsētu galvaspilsētas pasaulē. Ar savu kosmopolītisko raksturu, Bangkokā saplūst senatnes un modernās kultūras. Pilsētas dzīve ir dinamiska un enerģiska, pilna ar krāsainiem tirgiem, luksusa viesnīcām un augstceltnēm, izsmalcinātiem restorāniem un kopumā ievērojamu arhitektūru.

Viena no pilsētas ievērojamākajām vietām ir Lielais pilsētas tempļu komplekss, Wat Phra Kaew, kur atrodas slavenā Budas statuja. Šeit apbrīnojams tradicionālais taizemiešu arhitektūras stils, kas izklāts ar zīmējumiem un zelta detaļām.

Turklāt Bangkoka lepojas ar savu naktsdzīvi. Viesi var doties uz ievērojamu Khao San ielu, kur burvīgās mākslas, trokšņaino bāru un mūzikas skanējumu kombinācija radīs neaizmirstamus vakarus.

Vēl Bangkokā ieteicams apmeklēt tās autentiskos peldošos tirgus, izbraukt ar pilsētas sabiedrisko kuģu transportu, apmesties augstceltnē tās augstākajos stāvos ar baseinu uz jumta, apmeklēt pilsētas ķīniešu rajonu, tā saukto China Town.

Kopumā Bangkoka ir pilsēta, kas nekad neapstājas, sniedzot saviem iedzīvotājiem un apmeklētājiem bagātīgu piedāvājumu no kultūras, ēdiena, vēsturisko vietu un izklaides perspektīvas.

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page