top of page
Gitgit Twin Waterfalls

Divi ūdenskritumi vienā pastaigā. Komerciāli, droši un viegli. Bet, vai ir vērts? Jā! Bet no kā jāuzmanās?

Pastaigu taka kopā ar šiem ūdenskritumiem patiesi skaista un kas par džungļu skaņām. Takā apmaldīties nevar, piebraukšana un sākums no lielās šosejas ar skaidri redzamām norādēm. Ieejas maksa 1,2eur. Bet ir viens bet, kas izplatīts ne tikai Bali. Pie ieejas vietējie gidi grib viegli nopelnīt naudiņu un prasa deviņus eiro no cilvēka par to ka rādīs maršrutu, jo varot apmaldīties. Šeit nav īstā vieta! Taka ir ļoti labi saprotama. Ja citur varbūt neteiktu, lai neatbalstāt vietējos, bet šeit noteikti nē. Kas jādara? Droši sakāt, ka biļetes maksā 20 tūkstoši, nopērkamas lejā (jau ieejot iekšā) un gida pakalpojumi nav vajadzīgi. Un tik dodaties lejā pa celiņu.
Pastaigas garums kopā būs ap diviem kilometriem, sadalīsies divos virzienos. Pa kreisi būs Twin Waterfalls, pa labi GitGit.
GitGit ūdenskritumu redzēsiet no augšas, gan no lejas. Jums būs iespēja pa 6eur izmantot papildus pakalpojumus, fotografēšanās, neuzticami drošas šūpoles un lekšana ūdenī no speciāli sagatavota tiltiņa - atliek tik trāpīt ar sevi kur dziļāks. Bet var arī bezmaksas nopeldēties un izbaudīt dzestro ūdeni arī nelecot. Tas gan šeit ir lieliski, ūdens tīrs un nav par aukstu vai par siltu. Arī skaists skats. Tas īsumā par šo vietu viss - nav tā ka “ wow “ super, bet ir pietiekoši skaisti un interesanti, lai uz šejieni dotos. Veiksmi!

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page