top of page
TOP 10 must see. Bali.

Atgriežoties pēc teju vai divu mēnešu dzīves Bali varam nodot Jums mūsu favorīt vietas, kas palika atmiņā vai ko ieteiktu redzēt, ja esat šeit.

1. Delfīnu vērošana. Brīvā dabā redzēt delfīnus ir pavisam citādāk kā var šķist. Delfīniem interesanti redzēt laivas un mums redzēt delfīnus. Dzīva spēle.

2. Sekumpul Waterfall - jā, nav nekas augsts taču skati skaisti.

3. Amed Beach - tiem kam patīk zemūdens pasaule un bruņurupuči.

4. Uluwatu templis - precīzāk skats no tā uz milzīgām klintīm un okeānu.

5. Saulriets rietuma krasta pludmalēs, kur var redzēt sauli norietam tieši okeānā. Patiešām burvīgas sajūtas un tas ir tik spilgti.

6. Ubud un Baliniešu kultūra. Šajā vietā vislabāk to sajust, apbraukāt svētvietas.

7. Rīsu terases, rīsu lauki. Salas centrālā daļa un no Ubudas pavisam netālu esošie. Patika Sibetan Rice Terrace . Nepieredzēti zaļi skati. Ir vietiņa Cretya Ubud, ja Jums nav laika dabai tad atbraucat vismaz uz šejieni jeb speciāli izveidotu parku.

8. Kalni, vulkāni, skati, daba. Mount Agung, Mount Batur un citi, vietiņas kur tos var vērot, piemēram Pura Pasar Agung, Lahangan Sweet, Pura Lempuyang. Mount Batur saullēkta pārgājiens vai džipu brauciens. Dažādi ūdenskritumi, pieminētais Sekumpul, bet vēl iesakāmi: Git Git, papeldēties Jembong ūdenskrituma baseinos. Izbraukāt kalnu ceļus kuros ir pavisam brīva satiksme.

9. Dienvidu pludmales - Padang Padang, Dreamland, Uluwatu. Pasakains skaistums, krāsas, okeāna spēks.

10. Kuta. Kuta vai kopumā Denpasar rietumu krasts jeb Kuta, Seminyak, Canggu. Ieliņas, sastrēgumi, klubiņi, veikaliņi, restorāni, pludmal - pārpildīts ar iespējām ko tik var nopirkt, ko satikt un ko iepazīt.

Ārpus Bali - Penida island. Skaisti skati uz pludmalēm.

Bērniem - Bali zoo.

Dzirdētas atsauksmes, ka Bali sala nav patikusi, mūsu komentārs būtu, ka ir jāzin kur dzīvot un ko redzēt. Ļoti daudzās pludmalēs nav iespējams peldēt, pilsētās pabraukt, tāpēc ir jāzin ko vēlies, pirms izvēlies kur dzīvot.

Interesējies par gatavām ekskursijām, individuliem plāniem, lokācijām, izmaksām, viesnīcām, izmaksām, lidojumiem? Dod ziņu mums!

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page