top of page
Ulun Danu Beratan Temple Bali

Bali ikona - Ulun Danu Beratan Temple. Tā bildes tiek plaši izmantotas tūrisma brošūrās par Bali un tajā pašā laikā - "instagram vs reality"

Spriežot pēc redzētajām bildēm, vieta ierindojās kā "must see". Jā, nevaram neieteikt, jo templis ir skaists, atrodas ērtā lokācijā. To noteikti izmantojat kā pieturas punktu, ja dodaties uz delfīnu vērošanas pilsētiņu vai kādu ūdenskritumu, kas atrodas salas ziemeļu pusē.

Vilšanās vairāk ir par bildēm, jo tādas kā redzēts būs grūti atkārtot, tāpēc brīdinām, ka redzētais bildēs un realitāte atšķirsies, tā kā pirms iztēlojaties kā tas var izskatīties noskatāties video.
Lai uzņemtu tādu pašu bildi ko esat redzējuši, ja kaut vienreiz google meklētājā esat ierakstījuši “Bali”, nāksies labi pacensties un sagaidīt, kad ezers apskalo pašu templi, citiem vārdiem, kad ūdenslīmenis būs par metru augstāks nekā tas mums bija dienā, kad bijām (25.11.2023). Nemācēšu teikt vai tas atkarīgs tieši no lietus sezonas, kas starp citu esot no novembra līdz martam, kad gan lietus manāms ik pa pāris dienām uz kādu stundiņu.

Labā lieta, ka bērniem šeit būs interesanti kā arī meitenēm būs iespēja pārģērbties un iegūt unikālas bildes. Pats templis un vieta kalpo tūrismam, ne vietējo tradīcijām, vismaz tā šķiet.

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page