top of page
Zvejnieku tirgus Bali

Ja vēlaties redzēt vietējo zvejnieku sadzīvi un arī izbaudīt patiešām garšīgas zivis vai citas jūras veltes, kas tiek pagatavotas uz vietas, vieta Jums būs kā radīta. Nedaudz kultūršoks pie lietas.


Par šo vietu uzreiz var pateikt, ka tā nav standarta tūristu apmeklēta vieta, kur viss būs sakopti vai arī mākslīgi, tāpēc pats tirdziņš var radīt kultūršoku. Zvejnieki šajā vietā tur savas laivas, kopj tīklus, uztur kārtībā tehniku. Noķerto lomu šeit ne tikai pārdod, bet vieta arī tiek izmantota kā loģistikas centrs. Aromāts pašā tirdziņā, kas ir pie jūras ārpusē, tieši un precīzi - smird pēc zivīm.

Šis zvejnieku tirgus atrodas starp divām pludmalēm un atdala tās ar molu. Pastaigājoties pa molu varēsiet novērot laiviņas un to dzīvo kustību.

Bet vislabākais ko atzīmēt ir tieši kafejnīca, kas atrodas jūras pusē no stāvvietas, blakus tirgum.
Principā tie ir pāris galdi, kur varēsiet apsēsties un ieturēt maltīti. Pašas zivis, jūras veltes, iegādājamas tirdziņā (mēs pirkām iekštelpu tirdziņā), tad tās Jums pašiem ir jāaiznes uz blakus esošo vietu, kur tās pagatavo. Par restorānu to nenosauksi, vairāk par virtuvi. Interesanti, vai ne? Pēc pagatavošanas Jūsu maltīte tiek atnesta līdz galdam, kur jūs esat piesēduši. Zivs 1kg, un puskilograms garneļu kopā ar pagatavošanu izmaksāja ap 12eur (2023.gada novembris), un jāatzīst, ka pagatavots bija ļoti labi un garša pārspēja restorānus. Smalku restorānu cienītājiem, te gan nebūs ko darīt apstākļu dēļ.

Nokļūt uz šo vietu varēs ar taksometru vai privāto transportu, ja tādu īrējat. Atrašanās vieta netālu no Kutas lidostas, uz dienvidu pusi.

Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
Weekend Travel Latvia Blogs
bottom of page