top of page

Long Beach Resort Alanya

⭐⭐⭐⭐⭐

Turcija, Alanja

Viesnīcas atrašanās vieta

106km no Antālijas lidostas, 62km no Alanjas - Gazipašas lidostas, 20km no Alanjas, jūras krastā

Weekend travel Latvia-4_edited.png
KAM UN KĀPĒC MĒS IESAKĀM?

Mūsu ceļošanas pieredze - zināšanas Tev - pareizai ceļojuma izvēlei!

Iesakām kvalitatīvas atpūtas baudīšanai ģimenēm. Bērniem būs šeit ko darīt, tāpat arī pieaugušajiem. Bērnu klubs un aukļu pieejamība. Kvalitatīvs ēdiens un serviss kopumā.

Liels atpūtas komplekss - resorts. Viesnīca sastāv no vairākām ēkām un atsevišķām ģimenes villām un "swim up" numuriem. Plaša teritorija, kas dalās divās daļās - 1) teritorija pie jūras, kurā ir disko klubs, pludmales bāri, izklaides parks bērniem, vidēji liels akvaparks ar apsildāmiem baseiniem, mazāks akvaparks, liels futbola laukums, pludmale ar saulessargiem, mols ar zviļņiem, mols ūdens atrakciju nodarbju uzsākšanai, niršanas centrs, trīs restorāni, "infinity" un centrālais baseins ar izklaides zonu, zviļņu zonu starp pludmali un baseiniem 2) teritorija pie viesnīcas - centrālais baseins, divi apsildāmi baseini pie akvaparka, vairāki restorāni, "a la carte" restorāns, bāri, baseina bāri, terases, volejbola, apgaismojams tenisa laukums, basketbola laukums, mini golfs, atsevišķs baseins un restorāns villu zonā, autostāvvieta. Abās teritorijās pieejams ātrs Wi-Fi, tomēr videozvans ik pa laikam mēdz pārtrūkt. Viesnīca var uzņemt un apkalpot vairāk kā 5000 cilvēkus, tomēr jārēķinās ka pie brokastīm mēdz izveidoties mazas, bet tomēr rindas.
STUNDĀM MEKLĒ CEĻOJUMU? NEVARI IZVĒLĒTIES VIESNĪCU? PIESAKIES KONSULTĀCIJAI!

Iesniedzot datus Tu piekrīti Privātuma politikai.

Long Beach Resort Alanya

Long Beach Resort Alanya

Tūrisma aģentūra Weekend Travel Latvia un tās atlasītie operatoru piedāvājumi

  • atrodami tikai vērtīgākie piedāvājumi pēc tās kvalitātes un cenas attiecības

  • caurredzamība par pakalpojuma sniedzēju

  • operatoru fiksētas cenas - bez slēptām komisijām

  • pērkot ceļojumu no Weekend Travel Latvia Tu iegūsti ne tikai pakalpojumu, bet zināšanas KO nopirkt, KO redzēt, KURP vērtīgi doties, KĀDĀ viesnīcā jāpaliek

  • Tavas iemaksātās naudas drošība - Apdrošinātājs AAS "Balta", garantijas Nr. 842456789.

bottom of page