top of page
  • May 22
  • 2 min read

DOBEDAN WORLD PALACE ⬇️


Godīgs viedoklis no manis 😁 vērtēts 10 ballu sistēmā


- Cena vs. kvalitāte: 9

- Tīrība: 4 no 6 numuriem nesūdzējās. Es dodu 8.5

- publika: pamatā RUS, bet daudz LV. Stafs - pamatā RUS valodā komunicē.

- Numuriņi: 9.5 (varētu likt 10, bet vienmēr ir kur tiekties).

- Baseini: 9/10. Patika izvietojums. Ir arī adults (15+) baseins. Ļežaki ērti, bet gribētos gan mīkstos & glaunos.

- Ēdiens: 8.5. Viss bija garšīgi. Izvēle liela. Nav ekskluzīvās jūras veltes, bet jūras produkti kopumā bija daudz. Deserti pat gandrīz ok (tie reti kur ir garšīgi).

- Bāri un restorāni, uzkodas - daudz opcijas teritorijā.

- Dzērieni. Alko nelietoju. Baigi atšķīrās kvalitāte starp bāriem (pasniegšana un garša). Bija Starbucks - tas ir liels plus

- Apkalpošana: 8 balles. Gribētos labāku apkalpošanu pie baseina. Bufetē mums jau bija "savējais" čoms. - - - - - Mīnuss vairāk par angĺu val. nezināšanu daudzos gadījumos.

- Animācija / vakara šovi. 9 balles. Viss bija. Izklaides daudz gan pa dienu, gan vakaros. Gan lieliem, gan bèrniem.

- SPA. Visi kas izmantoja masāžas, bija priecīgi. Pirtis un iekštelpu baseins - bez maksas.

- Trenežieru zāli izmantoja tikai 1 neresnais cilvēks saka, ka bija laba, bet varēja būt lielāka.

- Ir teniss, basketbola un futbola laukums. Āra trenažieru zāle un nodarbību vieta.

- Teritorija. 9.5 balles. Zaļa, sakopta, komakta, bet tajā pašā laikā nav saspiesta. Skaists skats uz kalniem.

- Jūra: 7 balles. Akmeņaina. Krasts - diez gan strauji paliek dziļš. Laipai prasītos renovācija - tāda sagurusi jau, noteikti varētu piedomāt kā viņu pilnveidot.

- Kids club - nu nav Rixos level, bet darīt tur bija ko.. man tur nācās iegriezties vismaz 3x dienā 😁 bet - 7 balles.

- Mīnuss: maksas restorāni (15-25€/pers.).

- Mīnuss pie kā nav vainīgs hotelis - izpārdots 😁 jeb - too much cilvēki priekš manis, BET - nav arī tā, ka klēpī krita - Viesnīca tiešām labi panesa to masu, jo viss bija tīrs un sakopts un arī rindās gluži nebija jāstāv, lai kaut ko dabūtu..


Varbūt kaut ko aizmirsu, bet - visādi citādi - man patika! 🙃

Margarita Kalace


Vēlies ceļojumu? Atstāj ziņu:

 
 
bottom of page