top of page
Turcija
Stambula. Antālija. Alanja. Bodruma.

Ceļojumi uz Turciju

Tiešie lidojumi no Baltijas, kompleksie atpūtas ceļojumi, transfēri, viesnīcas un kūrorti, laiska pludmales atpūta, kultūras, ēdiena vai aktīvas atpūtas baudīšana.

-  TOP IZDEVĪGĀKIE ATPŪTAS CEĻOJUMU PIEDĀVĀJUMI (GRIEĶIJA) -

Atpūtas ceļojums uz Turciju. All Inclusive - Viss iekļauts. Viesnīca Ramira City Hotel (Adults Only 16+) 4* (Alanya)

Atpūtas ceļojums uz Turciju. All Inclusive - Viss iekļauts. Viesnīca Ramira City Hotel (Adults Only 16+) 4* (Alanya)

Atpūtas ceļojums uz Turciju. All Inclusive - Viss iekļauts. Viesnīca Ramira City Hotel (Adults Only 16+) 4* (Alanya)

03.07.2024.

Cenas no:

7 naktis

682

*personai

Turcija, Alanja

1364

*KOPĀ

2 personām

Cenā iekļauts:

Lidojums - bagāža - transfērs - 4* viesnīca - VISS IEKĻAUTS ēdināšana

Weekend Travel Latvia Turcijas kūrortu un viesnīcu apskati, vērtējumi un ieteikumi

Pērkot ceļojumu no Weekend Travel Latvia komandas, Tu iegūsti ne tikai pirkumu un rēķinu, bet arī zināšanas KO nopirkt. Tērē savu laiku vērtīgi! Izvēlies ceļojumu uz Turciju atbildīgi.

filtri
Kam piemērota viesnīca?
Tuvākā pilsēta (kūrorta centrs)
piedavajums

Ceļojumu piedāvājumi uz Turciju

Mūsu tūrisma aģentūra Weekend Travel Latvia piedāvā komplekso ceļojumu atlasi no mūsu sadarbības partneriem jeb Baltijas vadošajiem tūroperatoriem. Mēs esam to pārstāvji, kas nozīmē Tev labāko un izdevīgāko piedāvājumu, izvērtējot visus piedāvājumus attiecībā pret Tavām individuālajām vēlmēm un iespējām, drošības garantijas un fiksētas cenas bez pievienotām komisijām. 

 

Jūs varat izvēlēties Jums piemērotus lidojuma datumus un laikus, dažādas viesnīcas un ēdināšanas opcijas, lai padarītu savu ceļojumu pēc iespējas Jums pieejamu un komfortablu.

 

Turcija ir perfekts galamērķis tiem, kas meklē kvalitatīvu atpūtu kūrortviesnīcās, lieliskas virtuves baudīšanu, labus laikapstākļus un iespēju iepazīt kultūras un dabas bagātības. Sazinieties ar mums, lai plānotu savu ceļojumu uz šo šarmanto ceļojumu galamērķi.

Kas ietilpst atpūtas ceļojumu piedāvājumā?

plane.webp

Tiešie lidojumi (tālākiem galamērķiem - lidojumi ar vienu pārsēšanos) ar čarterreisiem vai regulārajiem reisiem

transfer.webp

Grupu vai individuālais transfērs, kas nogādā no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu. Jūsu ērtumam, ceļojuma drošībai, transfēra ierašanās, iekāpšanas koordinēšanai Jums tiek nodrošināts pārstāvja atbalsts uz vietas

HOTEL.webp

Izmitināšana viesnīcā. Viesnīcu izvēle ir ļoti plaša un tā ir pati galvenā atslēga Jūsu labsajūtai ceļojuma laikā. Ēdināšana jeb viesnīcas koncepts ir neatņemama sastāvdaļa, kas tiek brīvi izvēlēta atkarībā no brauciena mērķa

Ko iesakām mēs, Weekend Travel Latvia?

keksis.webp

Piedāvājam ceļojumu apdrošināšanu sadarbībā ar apdrošināšanas kompānijām "Balta" un "Ergo". Pērkot ceļojumu no mums, mēs Jums detalizēti pastāstam par ekskursiju iespējām galamērķī.

Atrast Tev piemērotu viesnīcu, pieteikties konsultācijai, noskaidrot cenas:

Iesniedzot datus Tu piekrīti Privātuma politikai.

IZLIDOŠANAS UN GALAMĒRĶU LIDOSTAS UN LIDOJUMU GRAFIKI:
 • no Rīgas lidostas

 • Lidojumi uz Antālijas lidostu:

 • Pirmais lidojums 2024.gad sezonā 03.aprīlī.

 • Pēdējais lidojums 09.novembrī

 • Lidojumu biežums vidēji trīs reizes nedēļā

 • Lidojumi uz Bodrumu:

 • Tiek organizēti katru trešdienu no 18.septembra līdz 16.oktobrim

 • Lidojumi uz Stambulu ar regulārajiem reisiem pēc aviokompāniju grafika

 • no Viļņas lidostas

 • Lidojumi uz Antālijas lidostu no 31.marta līdz 03.novembrim

 • Lidojumi uz Alanya Gazipašas lidostu no 07.aprīļa līdz 03.novembrim

 • no Kauņas vai Tallinas lidostas

 • Lidojumi uz Antālijas lidostu no 13.aprīļa līdz 26.oktobrim

SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR REZERVĒŠANU UN PAKALPOJUMU:
 • Apmaksas nosacījumus un cenas tieši nosaka izvēlētais tūroperators

Tūrisma aģentūra Weekend Travel Latvia un tās sniegtais serviss
 • iesakām tikai vērtīgākos piedāvājumus pēc tās kvalitātes un cenas attiecības

 • operatoru fiksētas cenas - bez slēptām komisijām

 • pērkot ceļojumu no Weekend Travel Latvia, Tu iegūsti ne tikai pakalpojumu, bet zināšanas KO nopirkt, KO redzēt, KURP vērtīgi doties, KĀDĀ viesnīcā jāpaliek

 • Tavas iemaksātās naudas drošība - Apdrošinātājs AAS "Balta". Līgumsaistību izpildes garantijas polises Nr. 842456789.

Ceļojumi uz Turciju

Izbaudi neaizmirstamu ceļojumu pieredzi, apmeklējot Turciju! Stambula gaida ar savu vēsturisko un mūsdienu šarmu. Ceļo ar čarterlidojumiem uz saulaino Antāliju un izbaudi tās gleznainās pludmales un kristāla dzidro ūdeni. Piedzīvo aizraujošas ekskursijas Kemeras pusē vai dodies uz silto Alanju. Neaizmirsti arī par tiešajiem lidojumiem uz Bodrumu, kur varēsiet plaši izbaudīt kultūras un vēsturiskos objektus. Rezervē savu ceļojumu uz Turciju jau šodien un iegūsti neaizmirstamas atmiņas!

TURCIJAS IECEĻOŠANAS NOTEIKUMI

Ceļojot uz Turciju, Latvijas pilsoņiem nav nepieciešama vīza. Latvijas pilsoņi var uzturēties Turcijā līdz 90 dienām 180 dienu periodā. Latvijas Republikas pasei jābūt derīgai vismaz vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā. Noteikumi var mainīties un ir apskatāmi ārlietu ministrijas mājaslapā.

Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza. Vīzai jāpiesakās iepriekš (http://www.evisa.gov.tr/ )

Citu valstu pilsoņiem skatīt informāciju šeit: eVisa - Country/Region (evisa.gov.tr)

Ceļojumi uz Turciju, kādēļ tieši Turcija? Kad ir vislabākais laiks ceļošanai? Kurp doties? Ko ir vērts redzēt?

ceļojumi uz Turciju

Ceļojumi uz Turciju: daudzveidība, paņem to ko vēlies

Ceļojumi uz Turciju atstāj iespaidu neatkarīgi no Tava individuālā mērķa. Turcija kā galamērķis būs piemērots gan dabas, kultūras baudītājiem, gan arī tiem, kas vēlas izcilu atpūtu kūrortos - izbaudot "all inclusive" jeb viss iekļauts ēdināšanas konceptu, padarot atpūtas ceļojumus uz Turciju ideālus laiskai atvaļinājuma baudīšani. Lidojumi no Latvijas ir ērti, un tiešie reisi no Rīgas tiek plānoti uz Stambulu, Antāliju, Alanju - Gazipašas lidostu un Bodrumu. 

ceļojumi uz Turciju

Ceļojumi uz Antāliju: kalnainais Kemeras apgabals

Antālija ir viena no galvenajām pilsētām Turcijas Vidusjūras krastā, kuras pludmales un senās pilsētas ir ieguvušas slavu kā viens no labākajiem atpūtas galamērķiem Vidusjūras reģionā. Ceļojumi uz Antāliju sniedz ne tikai iespēju izbaudīt siltos saules stariņus un skaidru ūdeni, bet arī piedalīties kultūras pasākumos un izpētīt bagāto vēsturi.

ceļojumi uz kemeru
ceļojumi uz bodrumu
ceļojumi uz Turciju

Lidojumi uz Bodrumu: pilsētas šarms

Bodruma, kas atrodas Egejas jūras krastos, raksturo tās atvērtība un kosmopolītiskais gars. Pieejami tiešie čarterlidojumi uz Bodrumu Tavam ceļojumam uz Turciju! Ceļojums uz Bodrumu ir iespēja iepazīties ar šīs pilsētas aizraujošo atmosfēru un baudīt tās skaisto ainavu, ko veido gan smilšu pludmales, gan klintis, gan arhitektūra, gan zilā jūra. Ceļojums uz Bodrumu piepildīs dzīvi ar krāsām un piedzīvojumiem.

ceļojumi uz Turciju

Ceļojumi uz Alanju: skaistā Kleopatras pludmale

Alanja, kas atrodas vairāk uz Turcijas dienvidiem, būs piemērota arī ārpus karstās sezonas. Ceļojumi uz Alanju sniedz iespēju iepazīt tās kultūras daudzveidību un izbaudīt skaisto Kleopatras pludmali. Ar pludmales aktivitātēm un daudzveidīgajām viesnīcām, pilsētas kafejnīcām, veikaliem, Alanja ir ideāls galamērķis tiem, kas meklē atpūtu un izklaides.

alānija, alanya

Interesanti fakti par Turciju

 • Turcija ir viens no pasaules populārākajiem ceļojumu galamērķiem, ik gadu to apmeklē miljoniem tūristu. Ceļojumi uz Turciju ir tik pieprasīti pateicoties valsts bagātajam kultūras mantojumam, gleznainiem dabas skatiem, skaistajām pludmalēm un nepārspējamai virtuvei. Ceļojumi uz Turciju iecienīti pieejamo cenu dēļ - arī par mazām cenām viesnīcas sniedz salīdzinoši labu servisu.

 • Turcija ir viens no pasaules labākajiem galamērķiem, lai baudītu nepārspējamu virtuvi. Turcijas virtuve ir ļoti daudzveidīga un bagātīga, piedāvājot garšīgus, baudāmus ēdienus, piemēram, kebabus dažādās tā variācijās, mezze (nelielu ēdienu izlase, kas tiek pasniegta kā uzkodas), lukumu, slaveno turku kafiju, tēju. Ja uz Turciju ceļojat un izmantojat atpūtu ceļojumu iespējas, tad uzturoties kūrortviesnīcās varēsiet baudīt izcili pagatavotus ēdienus kā arī atsevišķi uzsverami ir konditorijas izstrādājumi, kas šeit ir patiešām īpaši. Saldumu dēļ vien ir vērts ceļot uz Turciju.

 • Turcija ir valsts, kura var lepoties ar unikālu ģeogrāfisko novietojumu divos kontinentos – Eiropā un Āzijā vienlaikus, kur satiekas Austrumi un Rietumi, radot unikālu kultūras un arhitektūras savienojumu. Turcijas arhitektūra ir ļoti bagāta: senu pilsētu pilsdrupas, greznās mošejas, pilis, torņi, cietokšņi, un citi arhitektūras šedevri, kas nevienu ceļotāju neatstās vienaldzīgu. Vai vēlies ceļojumu uz Turciju?

Laikapstākļi Turcijā. Kad vislabākais laiks ceļošanai uz Turciju?

ceļojumi uz Turciju

Laikapstākļi Turcijā - Stambulā

Stambula, kas ir Turcijas kultūras un ekonomikas centrs, piedāvā mērenu vidusjūras klimatu. Vasarā temperatūras parasti svārstās no 25 līdz 30 grādiem. Pavasaris un rudens ir ideāls laiks, lai veiktu ceļojumu uz Stambulu, kad temperatūras ir vidējas - un nav pārāk karsts vai auksts.

Lidojumi uz Stambulu
Ceļojumi uz Kemeru
ceļojumi uz Turciju

Laikapstākļi Turcijā - Antālija un Kemera

Vasaras mēnešos (no jūnija līdz augustam) temperatūras var sasniegt vidēji 30-35 grādus pēc Celsija un pat augstākas, īpaši dienas laikā. Šajā laikā lietainās dienas ir retas, un gaisa mitrums var būt zems, padarot to ērtu pludmales atpūtai.

Rudenī un pavasarī temperatūras ir vidēji aptuveni 20-25 grādi dienas laikā. Plānojot ceļojumu uz Turciju, īpaši Antāliju vai Kemeru, jūs varat sagaidīt gan karstu vasaru, gan siltus laikapastākļus rudenī un pavasarī, kas ļaus jums pilnībā izbaudīt šī reģiona skaistumus un piedāvājumu klāstu.

ceļojumi uz Turciju

Laikapstākļi Turcijā - Alanja

Alanja, kas atrodas vairāk uz Turcijas dienvidiem, lepojas ar tipisku Vidusjūras klimatu. Vasarā temperatūras parasti ir augstas, aptuveni no 30 līdz 35 grādi, un pavasaros un rudeņos šeit ir siltāks kā Kemeras pusē, kas padara Alanju par pievilcīgu galamērķi ceļojumiem uz Turciju agrā pavasarī vai vēlākā rudenī. Ērtai ceļošanai uz Alanju tūroperatori piedāvā tiešos lidojumus no Viļņas uz Alanjas Gazipašas lidostu. Alanjas pilsētas pludmales un skaistās ainavas padara to par iecienītu atpūtas vietu.

Alanya celojumi

Ko redzēt un piedzīvot Turcijā?

Ko redzēt Turcijā
ceļojumi uz Turciju

Top 5 apskates vērtas vietas Turcijā

Stambulas lielā tirgus šarms un vilinājums


Stambulas lielais tirgus jeb Grand Bazaar ir vieta, kuru jāapmeklē ikvienam, kas ierodas viesmīlīgajā Stambulā. Lielais tirgus ir viens no pasaulē lielākajiem un vecākajiem segto platību tirgiem. Šis tirgus ir tūristu iecienīta apmeklējuma vieta, jo tas piedāvā neaizmirstamu pieredzi krāsainā un daudzpusīgā atmosfērā. Šajā tirgū Tu izbaudīsi Turcijas kolorītu – no aromātiskām garšvielām, krāšņiem apģērbiem līdz dārglietām un citām precēm. Saplūstiet ar Turcijas kultūru, sajūtaties kā vietējais, apmeklējot šo vēsturisko tirgu, kur jūs gaidīs aizraujošs tirdzniecības piedāvājums visām gaumēm. Iepazīsties ar to mūsu, Weekend Travel Latvia, YouTube video:

Pamukale Turcija

Pamukales termālo vannu apmeklējums


Pamukale ir viena no populārākajām ekskursijām ceļojot uz Turciju, kurā saplūst vēsture, neaprakstāms skaistums un iespēja relaksēt gan miesu, gan prātu. Šī Turcijas unikālā vieta ir slavena ar saviem termālajiem baseiniem, kuros var peldēties un vienkārši laiski atpūsties, baudot ainavu, kas līdzinās pasaku valstībai. Vēsturiski Pamukale ir bijusi slavena pilsēta, kas piedzīvojusi gan romiešu, gan bizantiešu valdīšanu, padarot to par vēsturniekiem un arheologiem nozīmīgu vietu. Tikai Pamukalē Jūs varēsiet iegūt to neaizmirstamo sajūtu, kas saistāma ar peldi siltā minerālūdens baseinā un pastaigas pa baltām, kalcija minerālu veidotām terasēm.

Izbaudi dabas un cilvēka spēju varenību Zaļajā kanjonā


70 kilometru attālumā no Alānijas, tūristus vilina Turcijas Zaļā kanjona apskate. Zaļais kanjons radies cilvēku izbūvēta dambja rezultātā, uzpludinot mākslīgu ūdens tilpni kalnainā un zaļu koku audžu klātā apvidū. Izbrauciens ar kuģīti Zaļajā kanjonā ir lieliska iespēja visiem tiem, kurus vilina skaistas kalnu ainavas, mierīga atpūta, saule un atspirdzinošas peldes kristāldzirdrajā smaragdkrāsas kanjona ūdenī. Zaļais kanjons - tā ir iespēja saplūst ar neskartas dabas varenību, iemūžināt fantastiskus foto un video mirkļus, un izjust Turcijas dabas varenību, ko pakļāvis cilvēks, radot vienreizēju skaistumu. Ceļojumā uz Turciju, nepalaid garām šo iespēju.

Green canyon
gobekli tepe

Aizvēstures elpas pieskāriens Gobekli Tepe arheoloģisko izrakumu vietā


Turcijas dienvidaustrumos, vēstures cienītājiem un ikvienam interesentam, iespējams apmeklēt Gebekli Tepe jeb vēlīnā akmens laikmeta neolīta arheoloģisko izrakumu vietu, tādējādi uz mirkli atgriežoties vairāku tūkstošu gadu senā pagātnē. Gebekli Tepe izvietojusies netālu no Turcijas un Sīrijas robežas, Germuša kalnos. Gobekli Tepe ir atpazīstama ar lielām apļveida struktūrām, kuras veido divās rindās izkārtoti lieli un masīvi akmens stabi. Tie ir vecākie zināmie megalīti pasaulē. Apmeklējot Gobekli Tepe, jūs iegrimsiet tūkstošiem gadu senā pagātnē un ieraudzīsiet apbrīnojamas vēstures liecības par cilvēces attīstību un tā laika cilvēku spējām. Var apgalvot, ka šīs vietas apmeklējums var kļūt ne tikai par arheoloģijas un vēstures izpētes pieredzi, bet arī iespēju nodoties garīgām apcerēm.

Majestātiskie Duden upes ūdenskritumi Antālijā


Ceļojumos uz Turciju, iepazīsti Turcijas dabas varenību, apskatot un foto vai video mirkļos iemūžinot, Antālijas Duden ūdenskritumus. Šos varenos ūdenskritumus veido Duden upe – viena no Anatolijas dienvidos esošajām upēm. Augšējais un vienlaikus mazākais Duden ūdenskritums un tā kaskāde atrodas ziemeļaustrumu virzienā, 12 km no Antālijas pilsētas, savukārt lejas Duden ūdenskritums, kas ir lielāks un varenāks, izvietojies 10 km uz austrumiem no Antālijas. Iekļauj šo ūdenskritumu apmeklējumu savā Turcijas ceļojuma plānā un Tu iegūsi iespēju ne vien baudīt šo dabas fenomenu, bet arī nesteidzīgu pastaigu pieredzi pa gleznainām dabas takām un atpūstu pie jūras. Duden Antālijas ūdenskritumi - tas ir gleznainas ainavas piedzīvojums, kas paliek Tavā atmiņā uz mūžu.

Duden waterfalls
ceļojumi uz Turciju

Top 5 lietas ko piedzīvot ceļojumā uz Turciju

Maģiskie Kapadokijas gaisa baloni

 

Izbaudi neaizmirstamus skatus, paceļoties debesīs ar kādu no Kapadokijas gaisa baloniem. Tā ir unikāla pieredze ieraudzīt apburošās Kapadokijas ainavas no putna lidojuma. Tu redzēsi klintis, kas veido interesantas un savādas formas, kā arī dažādus krāsu un nokrāsu ansambļus, ko paspilgtina saules gaisma. Tā ir iespēja gan kā skatītājam no malas, gan no gaisa piedzīvot emocijas un sajust Turcijas kolorīto maģiju. Mēs esam pārliecināti, ka Kapadokijas gaisa balonu pacelšanās debesīs radīs neaizmirstamu piedzīvojumu, kas atstās Tevi bez elpas un radīs spilgtas, paliekošas atmiņas.

Kapadokija Turcija
the land of legends Turcija

Piedzīvojumi un krāšņi šovi  izklaižu parkā “Land of Legends”


Iegrimsti Turcijas un Antālijas vēsturē un mitoloģijā, apmeklējot piedzīvojumu parku “Land of Legends”, kas izveidots Antālijas reģionā. Šis ir tematiskais parks, kas Tevi aizvedīs aizraujošā ceļojumā cauri senlaikiem, un kurā uzburtie stāsti un uzvedumi radīti, iedvesmojoties no dažādiem Turcijas un pasaulē zināmiem mītiem un leģendām. No episkiem stāstiem līdz interaktīvajām izrādēm - šī ir iespēja Tev ielūkoties un piedalīties piedzīvojumā, baudot krāšņus un aizraujošus šovus un neaizmirstamus piedzīvojumus dažādajās parka atrakcijās. Lecam piedzīvojumā!

Iedvesmojies no zemūdens pasaules burvības Antālijas Akvārijā


Izbaudi zemūdens pasauli un iepazīsti daudzveidīgo jūras un okeānu ekosistēmu Antālijas akvārijā, kas ir  pasaulē lielākā šāda veida būve zem ūdens tuneļa formā. Šeit katrs solis Tevi aizvedīs līdz šim neredzētā zemūdens valstībā un atklās jaunas un krāšņas zivju sugas un citas eksotiskas jūras radības, kas liks elpai aizrauties un atstās spilgtu emociju gammu dažāda vecuma apmeklētājiem - kā bērniem, tā pieaugušajiem. Šis pasaulē lielākais tuneļu akvārijs noteikti kļūs par spilgtu un neaizmirstamu piedzīvojumu jūras un ūdens valstības mīļotājiem!

antalya aquarium.webp
rafting Antalya

Adrenalīns un pozitīvas emocijas raftingā


Izbaudi adrenalīnu, komandas garu un piedzīvojumu profesionāla personāla pavadībā, dodoties laivu braucienā, kas pazīstams kā upju raftings. Turcija Tev var piedāvāt plašas raftinga iespējas, laivā traucoties pa šīs valsts mierīgākām vai mežonīgākām upēm. Šī ir izcila iespēja Tev ceļojot uz Turciju, baudīt neaizmirstamus skatus, vienlaikus pārbaudot savus spēkus samērīgā un drošā cīkstiņā ar kalnu upēm un dzestru, atsvaidzinošu ūdeņu šļakstiem Tev sejā. Turcijas upju raftings - piedzīvojums, ko Tu nevēlies palaist garām Turcijas ceļojumā!

Tahtali kalna burvība un brauciens funikulierī


Izbaudi elpu aizraujošu braucienu ar funikulieri, kas paceļas augstu pāri Tahtali kalna koku galotnēm, sniedzot Tev iespēju baudīt apburošus skatus uz Antālijas piekrasti un Tahtali kalnu maģisko ainavu. Tahtali kalns atrodas netālu no Kemeras pilsētas, to klāj ciedru un priežu meži, bet tā virsotne ir klāta akmeņiem. Vietējie stāsta, ka ar Tahtali kalnu ir saistīti vairāki mīti un leģendas. Šī ir vienreizēja iespēja Tev sajust Turcijas skaistumu, radot neaizmirstamu piedzīvojumu un atmiņas, ko iemūžināt foto.

Tahtali Kemer

Ja meklējat informāciju un ceļojumu piedāvājumus uz Turciju no lielākajiem tūroperatoriem, esat atradis īsto lapu! Mēs piedāvājam plašu klāstu ar ceļojumiem uz populārākajiem Turcijas kūrortiem, tostarp Alanju, Antāliju un Bodrumu. Izvēlieties no mūsu piedāvājumiem, lai atklātu labākos ceļojumu piedāvājumus, tiešos lidojumus un augstvērtīgas viesnīcas. Populārākie galamērķi Turcijā: Alanja: Izbaudiet saulainos pludmales kūrortus un dinamisko naktsdzīvi. Mēs piedāvājam ekskursiju ceļojumus un atpūtas paketes ar lidojumiem uz Alanju. Antālija: Ideāli piemērota ģimenes brīvdienām un pāru atpūtai. Atrodiet sezonas labākos piedāvājumus un viesnīcas Antālijā. Bodruma: Atklājiet Bodrumas šarmu ar mūsu rūpīgi izmeklētajiem ceļojumiem. Mēs nodrošinām tiešos čarterreisus un izmitināšanu labākajās viesnīcās. Ceļojumu piedāvājumi: Ekskursiju ceļojumi: Izbaudiet organizētās ekskursijas pa Turcijas vēsturiskajiem un kultūras objektiem. Mūsu piedāvājumā ietilpst ceļojumi uz Pamukkale, Kapadokiju un citiem ievērojamiem apskates objektiem. Atpūtas ceļojumi: Atpūtieties Turcijas skaistajos kūrortos, piemēram, Alanjā un Antālijā. Pielāgojiet savu ceļojumu ar dažādām viesnīcu opcijām un ēdināšanas plāniem, tostarp "viss iekļauts" piedāvājumiem. Lidojumi un transfēri: Mēs nodrošinām tiešos lidojumus uz Turcijas populārākajiem galamērķiem un ērtus transfērus no lidostas uz viesnīcu. Turcijas sezona un laikapstākļi: Sezona Turcijā: Izplānojiet savu ceļojumu atbilstoši sezonai. Mēs sniedzam aktuālu informāciju par laikapstākļiem un vislabākajiem ceļojumu laikiem. Laikapstākļi Turcijā: Ziniet, ko sagaidīt - no saulainām pludmalēm vasarā līdz mēreniem ziemas apstākļiem. Mūsu ceļvedis palīdzēs jums sagatavoties jebkurai sezonai. Populāras viesnīcas: Long Beach Hotel: Izcila izvēle ģimenēm un pāriem, kas meklē atpūtu ar "viss iekļauts" paketi. Utopia World Hotel: Luksusa viesnīca ar plašām izklaides iespējām, lieliskiem skatiem un ērtībām. Kāpēc izvēlēties Weekend Travel Latvia? Mēs esam jūsu uzticamā ceļojumu aģentūra ar plašu pieredzi ceļojumu organizēšanā uz Turciju. Mūsu komanda palīdzēs jums atrast vispiemērotāko ceļojumu, kas atbildīs jūsu vēlmēm un budžetam. Piedāvājam tiešos lidojumus, ērtus transfērus un rūpīgi izmeklētas viesnīcas, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu atpūtu.

Ceļojumi uz Turciju. Weekend Travel Latvia Blogs.

Patiesā vērtība ir mūsu pieredze ko esam ieguvuši un ar ko dalāmies. Dzīvē jebkurš un par jebkuru tēmu var uzklausīt viedokli tikai no tiem, kuri tam ir izgājuši cauri. Tādēļ mēs krājam zināšanas, veidojam aprakstus gan par galamērķiem, gan par viesnīcām, lai spētu Tev kvalitatīvi un pamatoti ieteikt labāko ceļojumu un labāko viesnīcu attiecīgi Tavām vēlmēm, kas ir tūrisma aģentūru galvenais darbs. Pērkot ceļojumu no Weekend Travel Latvia komandas, Tu iegūsti ne tikai pirkumu un rēķinu, bet arī zināšanas KO nopirkt. Tērē savu laiku vērtīgi! Weekend Travel Latvia Ceļojumu BLOGS. Mūsu stāsti, pieredze un vērtīga informācija, padomi, informācija - Weekend Travel Latvia BLOGS. Pērkot ceļojumu no Weekend Travel Latvia Tu iegūsti ne tikai pakalpojumu, bet zināšanas KO nopirkt, KO redzēt, KURP vērtīgi doties, KĀDĀ viesnīcā jāpaliek. Informācija par vērtīgām vietām un interesantām lietām ko piedzīvot Tavā ceļojumā, lai ceļojumi uz Turciju sagādā prieku un Tu zinātu vairāk. Viesnīcu apraksti un plaši par tūroperatoru piedāvājumiem. Atpūties! Ceļo! Atkārto! Un uzzini vairāk! Ceļo ar Weekend Travel Latvia!

Ceļojumi uz Turciju
bottom of page